Священики

E-Petro

Архієпископ Православної Євангельської Апокаліпсичної Церкви Петро 

Івасюк Петро Іванович, народився 1975 року в Україні, у Вінницькій області, Погребищенському районі, в селі Павлівка. Батько – Івасюк Іван Васильович 1943 року народження. Мати – Івасюк Марія Михайлівна 1944 року народження, є Християнкою П. Євангельської Апокаліпсичної Церкви з 1966 року. Петро Іванович в 1995 році 27 вересня прийняв Святе Таїнство Хрещення в Православній Євангельській Апокаліпсичній Церкві. В 1998 році Петро Іванович був рукопокладений в сан Пресвітера, в 2006 році був висвячений в сан Єпископа, а в 2016 році був обраний і помазаний в сан Архієпископа Православної Євангельської Апокаліпсичної Церкви. Нині проживає в своєму рідному селі Павлівка і служить Господу.

Epyskop_Vasyliy

Єпископ Православної Євангельської Апокаліпсичної Церкви Василій

                Виходзь Василь Якович, народився в сім’ї Священика 16 лютого 1939 року в Україні, у Вінницькій області, Оратівському районі, в селі Рожична. Освіта Вища. Одружений, має двох дітей і троє онуків. Дружина – Анна Броніславівна теж є Християнкою П. Є. Апокаліпсичної Церкви з 2006 року. В Прибалтиці Василь Якович проживав до 1992 року і повернувся в Україну. Батько – Виходзь Яків Юхимович, був рукопокладений самим Пророком Ілльою в сан Пресвітера, за віру в Бога був засуджений в табори на 8 років і чотири рази в Соловецький монастир. Мати – Валентина Микитівна теж була Християнкою П. Є. Апокаліпсичної Церкви з 1925 року до смерті. Василь Якович в 1985 році прийняв Святе Таїнство Хрещення. З 1990 року Василь Якович Радою Єпископів був висвячений в сан Єпископа. Нині проживає в своєму рідному селі Рожична і служить Господу в Рожичанському Храмі, який ним і устаткований.


Диякон Православної Євангельської   Апокаліпсичної Церкви Віталій

         Орлов Віталій Сергійович, народився 1981 року в Україні, у Вінницькій області, Оратівському районі, в смт. Оратів. Батько – Орлов Сергій Михайлович 1959  року народження. Мати – Тетяна Василівна 1961 року народження. В 2007 році 16 листопада Віталій Сергійович прийняв Таїнство Хрещення. А в 2019 році був рукопокладений в сан Диякона. Нині проживає в своєму рідному смт. Оратів і прославляє Господа.

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *